Seznamovací večer začíná za 00:00:00

22/05/2024 19:00 - 19:30

Jednou týdně pořádáme seznamovací večer. ⌛ Ve stejný čas pozveme všechny uživatele na seznamku, aby si mohli psát. Navíc si můžete přečíst všechny doručené zprávy a napsat, komu chcete. Akce je zdarma pro všechny registrované.


Jak to naposledy šlapalo?

367

celkem započatých konverzací

204

mužů

68

žen

15. 05. 2024

Datum

Zdarma pro všechny

Jak funguje seznamovací večer?

Seznamovací večer je pravidelná akce, na kterou zveme všechny uživatele a na určitý čas jim dáme VIP služby. ⌛ V jeden čas se všichni sejdou na seznamce a mohou si začít psát. Dostanete půl hodiny, kdy si můžete bez omezení psát s kýmkoli, číst zprávy a dostat se do všech svých předchozích konverzací.

1
Registrace

Na akci mohou všichni registrovaní uživatelé s adekvátní fotkou a ověřenou emailovou adresou. ✉ Tuhle podmínku si neklademe jen tak. Spíš nám to přidělává práci. Jde ale o bezpečí našich uživatelů - výrazně tím snižujeme šanci, že se seznamovacího večera zúčastní podvodník s falešným profilem. Pokud byste i tak narazili na nějaký podezřelý profil, můžete ho zablokovat a určitě ho nahlaste!

2
Přihlášení

V předem známý den a čas otevřeme všem přihlášeným uživatelům seznamku. Pokud máte podezření, že na akci můžete pod návalem jiných starostí zapomenout, nastavte si na seznamce připomenutí. ⚠️ Dorazí vám emailem nebo oznámením z prohlížeče, pokud si je v nastavení zapnete.

3
Výběr

Dostanete na výběr, s kým si můžete psát. Od začátku seznamovacího večera máte 30 min na to, abyste někoho oslovili. ❣️ Klidně oslovte sto lidí, pokud to stíháte. ;) Navíc se dostanete i do svých předcházejících konverzací a můžete napsat opravdu komukoliv.